Geslaagde bijeenkomst met bewoners van Maartenshof
De meningen hierover liepen uiteen. Sommige bewoners vinden het jammer dat voor deze proef een appartement wordt ingezet, zeker gezien de huidige vraag naar woningen. Tegelijkertijd is er al jarenlang behoefte aan een gezamenlijke ontmoetingsplek in het gebouw.
Een van de aanwezigen verwoordde dit als volgt: “Ik woon hier nu acht jaar. Bij mijn komst werd al beloofd dat er een ontmoetingsruimte zou komen. Nu wordt dat eindelijk mogelijk gemaakt, ook al betreft het een woning.”
Tijdens de bijeenkomst werden de leden van de vorige bewonerscommissie bedankt voor hun inzet. Zij ontvingen hiervoor een boeket bloemen. Ook zijn vier nieuwe commissieleden voorgesteld, waarvoor vanuit de aanwezige bewoners geen bezwaren kwamen. WIJ hecht veel waarde aan een commissie die de belangen van bewoners vertegenwoordigt.
Een medewerker van de brandweer gaf een toelichting op brandveiligheid. Hierdoor werd voor bewoners duidelijk waarom er geen spullen meer in de algemene ruimtes mogen staan. De reden hiervoor is dat de overheid de regels heeft aangepast om te zorgen dat iedereen bij brand zo snel mogelijk kan vluchten. Ook moeten hulpdiensten makkelijk het gebouw in kunnen om een brand te blussen. Het vrijhouden van de algemene ruimtes helpt om het gebouw veiliger te maken voor iedereen. Wel zo’n veilig idee!
We kijken terug op een inhoudelijke en positief verlopen bijeenkomst.