Direct naar inhoud
Verhuiscoach 55-plussers

Verhuiscoach 55-plussers

Het is heel goed om na te denken wat u nu en in de toekomst nodig heeft om fijn te kunnen wonen. Misschien is dat verhuizen. Maar verhuizen is niet niks. Misschien weet u niet wat de mogelijkheden zijn of waar u moet beginnen. Daarvoor is er de verhuiscoach.
Woont u in Doesburg, huurt u een sociale huurwoning en denkt u aan verhuizen?
Dan kunt u hulp krijgen van een verhuiscoach. De verhuiscoach zoekt samen met u naar een passende woning in Doesburg of de regio. Ook bespreekt de coach wat verhuizen kost en of u een tijdelijke huurkorting kunt krijgen. Daarnaast helpt de coach met praktische zaken, zoals het regelen van belangrijke papieren.

Een gesprek is gratis en u bent nergens toe verplicht.

Voorrang voor 55-plussers voor een woning
Bent u 55 jaar of ouder en woont u in een sociale huurwoning met minimaal 3 slaapkamers? Dan kunt u soms voorrang krijgen op een gelijkvloerse woning in Doesburg of ergens anders in de regio. Deze voorrang heet ‘van groot naar beter’ en voegen we toe aan uw inschrijving bij Entree.

Voorwaarde is dat uw nieuwe woning een woonkamer, badkamer en slaapkamer op dezelfde verdieping heeft. Uw inkomen moet ook passen bij de woning. De verhuiscoach legt u dit graag uit. 

Een afspraak maken of meer informatie?
Wilt u een afspraak maken met de verhuiscoach voor een vrijblijvend gesprek? Neem dan contact met ons op. Of lees voor meer informatie de brochure Gelijkvloers wonen in Doesburg.

Naar top